Informacje o nas


Gratiser - informacje

Gratiser to obecnie jedyny serwis internetowy w Polsce skupiający się na ofertach zakupu i sprzedaży produktów oraz usług z gratisami. Udostępniamy Państwu narzędzie do dodawania oraz przeglądania tego typu ofert. Nasz serwis pozwala na łatwe wyszukiwanie i bezpośredni kontakt ze sprzedawcami. Oferujemy zarówno produkty z gratisami, jak i usługi.


Stworzyliśmy serwis Gratiser po to aby sprzedawcy mogli zwiększać swoje zyski umieszczając oferty z gratisami, a inni mieli możliwość zaoszczędzenia pieniędzy dzięki nabywaniu produktów i usług z gratisami. Oferty gratisowe to naszym zdaniem bardzo silny element marketingu dla sprzedawców, a dla klientów czysta korzyść i satysfakcja. Na naszej stronie zyskać mogą zarówno sprzedawcy, jak i klienci i taka idea przyświeca nam od samego początku.


Na chwilę obecną serwis Gratiser tworzony jest przez skromną grupę osób - pasjonatów internetu i nowych technologii. Staraliśmy się stworzyć dla Państwa produkt jak najlepszej jakości. Staramy się także w dalszym ciągu go udoskonalać.


Jeśli masz pytanie dotyczące serwisu Gratiser, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.