Jak to działa?

 Przeglądaj produkty i usługi z gratisami


Możesz w bardzo wygodny i intuicyjny sposób przeglądać oferty z zamieszczonymi produktami i usługami. Na stronie głównej znajdziesz tylko część z nich. Są to oferty promowane, oferty niedawno dodane oraz oferty najwyżej oceniane przez użytkowników serwisu. Klikając w nazwę produktu przeniesiesz się na stronę, gdzie opisane są szczegóły danej oferty. Jeżeli chcesz zobaczyć pełną listę dostępnych ofert wejdź w zakładkę Produkty lub Usługi. Zakładka ta znajduje się u góry strony. Znajdziesz tam pełną listę ofert podzieloną na kategorie i podkategorie. Wybierając podkategorie zmniejszasz zakres poszukiwań i widzisz tylko to co Cię interesuje. Jeżeli zaś chcesz znaleźć konkretny produkt lub usługę - wpisz nazwę w pole wyszukiwania, a wyświetlą Ci się dostępne wyniki.
Zarejestruj się, aby zwiększyć możliwości


Jako niezarejestrowany i niezalogowany użytkownik możesz korzystać tylko z części możliwości serwisu Gratiser. Dzięki rejestracji będziesz mógł nie tylko dodawać swoje własne oferty, ale także kontaktować się z osobami wystawiającymi oferty i przeglądać ich profile. W celu rejestracji najedź kursorem na przycisk "Profil", który znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Z menu, które się samoczynnie wysunie wybierz "Rejestracja" i wypełnij wszystkie wymagane pola. Po przesłaniu formularza rejestracyjnego na adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Potwierdź swoją rejestrację klikając w link. Twoje konto powinno zostać aktywowane i od teraz powinieneś móc cieszyć się wszystkimi możliwościami serwisu.
Kontaktuj się i zamawiaj produkty oraz usługi


Znalazłeś już interesujące Cię oferty i jesteś zarejestrowanym użytkownikiem serwisu Gratiser? Teraz możesz kontaktować się z osobami wystawiającymi oferty, aby zadawać im szczegółowe pytania odnośnie ich ofert lub też składać na nie zamówienia. Aby skontaktować się z osobą wystawiającą ofertę kliknij przycisk "Kontakt ze sprzedawcą", który znajduje się na samym dole każdej oferty. Po kliknięciu tego przycisku zostaniesz automatycznie przekierowany do formularza kontaktowego. Sprzedawca otrzyma wiadomość od Ciebie na adres e-mail, który podał podczas rejestracji i wasza dalsza korespondencja będzie prowadzona za pośrednictwem skrzynek mailowych.


 


Zarejestruj się, aby móc umieszczać oferty


Bez rejestracji i logowania opcja dodawania ofert jest niedostępna. Aby zarejestrować się najedź na przycisk "Profil" znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu. Wysunie się menu, z którego wybierz "Rejestracja". W pola formularza rejestracyjnego wpisz wymagane dane i potwierdź rejestrację przyciskiem na dole. Po zarejestrowaniu na Twój adres mailowy przyjdzie wiadomość aktywacyjna. Odczytaj ją i kliknij w zawarty w niej link aktywacyjny. Twoja rejestracja powinna zostać potwierdzona i zostaniesz automatycznie zalogowany. Od teraz możesz dodawać swoje oferty.
Dodawaj oferty i zarządzaj nimi na stronie


W celu dodania produktu lub usługi kliknij w przycisk "Dodaj" znajdujący się w prawym górnym rogu. U góry wybierz czy chcesz dodać Produkt czy też Usługę. W pola formularza wpisz wymagane dane i dodaj zdjęcia. Jedno pole zdjęciowe dotyczy produktu/usługi, a drugie oferowanego gratisu. Podczas dodawania oferty na dole wybierasz też rodzaj oferty. Oferta specjalna pozwoli Ci na wydajniejsze promowanie produktu. Po wypełnieniu wszystkich pól, dodaniu zdjęć i zaakceptowaniu regulaminu potwierdź dodanie oferty przyciskiem na dole. Od tego momentu Twoja oferta powinna wyświetlać się wśród innych, wcześniej dodanych.


Jeżeli chcesz swoją ofertę zmienić, zakończyć przed czasem lub też całkowicie usunąć wejdź do panelu zarządzania, który znajdziesz najeżdżając na przycisk "Profil". Znajdziesz tam wszystkie dodane przez siebie oferty i funkcje, które umożliwią Ci zmieniać oferty. Aby ofertę całkowicie usunąć, należy ją najpierw zakończyć, a następnie usunąć z zakładki "Archiwum".