Profesjonalny PROJEKT LOGO od 500 zł
Gratis: GRATIS projekt wizytówki dwustronnej

500.00zł
19 dni do końca

0/5 z 0 głosów

Opis:

Chcesz przyciągać nowych klientów dojrzałą marką, której konkurencja będzie Ci zazdrościć? Za chwilę tysiące osób, będzie oceniać Twoją firmę jednym spojrzeniem. Nowe logo stanie się centralnym punktem wizytówek, stron internetowych i ulotek. Będzie wpływać na to, jak widzą Cię Twoi obecni klienci, nowi pracownicy i partnerzy biznesowi. Logo będzie opowiadało historię Twojej firmy w chwilach, w których nie będzie Ciebie w pobliżu.

Postaw na profesjonalizm i doświadczenie wieloletniego projektanta graficznego. Nazywam się Aleks Makowski i jestem projektantem graficznym, web designerem, ilustratorem oraz projektantem UI & UX. Od wielu lat pracuję jako specjalista w dziedzinie nowoczesnego designu, tworząc wizerunki marek od pomysłu na logo, przez zaprojektowanie wszelkich materiałów reklamowych, stron internetowych oraz serwisów społecznościowych.


Swoje doświadczenia zdobywałem współpracując z licznymi znanymi markami w Polsce jak i zagranicą co pozwoliło mi wykreować umiejętności w wielu kierunkach, lecz stale poszerzam swoją wiedzę poprzez szkolenia oraz kursy specjalistyczne.


Do moich silnych stron należy przede wszystkim dokładność oraz precyzja na każdym etapie mojej pracy co sprawia, że projekty są zawsze dopracowane i przemyślane. Jestem także kreatywny i uwielbiam twórcze oraz nieszablonowe rozwiązania.

 

Cennik jest dostępny na mojej stronie: =aleksmakowski.com/cennik.html

Lokalizacja: Polska
Zgłoś do moderacji   -   Liczba wejść: 27